Paketleme

-a05a31787b04ea6Evden Eve Nakliyat olsun tüm nakliye hizmetleri olsun taşınacak tüm eşyaların hasarsız ve güvenli bir şekilde bulunduğu yerden taşınacağı yere götürülmesi o eşyaların kaliteli malzemelerle ambalajlanması kadar ambalajlamayı yapacak kişinin tecrübesine bağlıdır. Kaliteli bir ambalaj malzemesi kullanılsa dahi ambalajlama eğer düzgün ve sağlıklı şekilde yapılmamışsa eşyaların zarar görme oranı o kadar artmaktadır.

Uzman ellerden düzgünce yapılan ambalajlama sistemi bir nakliyede en dikkat edilmesi gereken husustur. Cam eşyaların itina ile sarılması kolilere yerleştirilmesi sarsıntıya karşı köpüklerle veya havalı baloncuklu ambalaj malzemesi ile desteklenmesi bantlama yapıldıktan sonra uyarı yazısı yapılması araca ona göre yüklenmesi gerekmektedir.

Ev Taşımacılığı Sırasında Elektronik Eşyaların ( Televizyon, bilgisayar, dvd, ses sistemleri ) ve Beyaz Eşyaların (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın vb.) ambalajlanması ve paketlenmesi sırasında eşyaların çizilmemesine dikkat edilmeli ona göre ambalajı malzemesi seçilmelidir.

Ofis, Kurumsal ve Fabrika Taşımacılığı sırasında da ambalajlanacak büro eşyalarının paketlenmesine dikkat edilmeli elektronik ve dijital aletlerin büro gereçlerinin türüne göre dikkat edilerek ambalajlanması gerekmektedir.

-1a36f6879502200-4e04063e801a215-9877992063035a4